اتصالات استیل

اتصالات استیل

  <فروشگاه آرتا استیل>- تامین کننده کلیه مقاطع اتصالات استنلس استیل در آلیاژهای ۳۰۴و۳۱۶میباشد،آلیاژهای استنلس استیل به دلیل مقاومت در برابر خوردگی وزنگ زدگی کاربرد بالایی در صنایع مختلف دارند. این اتصالات شامل سه راهی،زانو،سردنده،گپ،انواع فلنچ،مهره ماسوره،مفزی،تبدیل،شیرآلات،چپقی،بوشن،انواع بست کلبمپ،فیلترصافی،سرشیلنگی،و… (جوشی ودنده ای)بصورت مستقیم وقیمت مناسب بابرندهای معتبروبا کیفیت درخدمت تولید کنندگاه وهمکاران محترم میباشد.

 

  • اتصالات دنده ای استیل

اتصالات مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام از این اتصالات کاربرد خاصی در صنعت داردد گروهی از این اتصالات به اتصالات دنده ای معروفند، با استفاده از رزوه ها  که در گام واندازه مشخص روی قطعه ایجاد شده است قطعات به همدیگر متصل میشوند ودیگر نیازی به جوشکاری در این قطعات نیست این اتصالات را اتصالات دنده ای مینامند.

اتصالات استیل

 

  • اتصالات جوشی استیل(سوکت ولد)

علاوه بر اتصالات دنده ای گروهی از اتصالات هستند به نام اتصالات جوشی ،این اتصالات کاربرد بسیاری در صنعت استیل دارند  این اتصالات بجای رزوه از طریق جوشکاری به همدیگر وصل میشوند در این مقاله شما با اتصالات جوشی ودنده ای استیل آشنا میشوید.

 

اتصالات جوشی

 

  • آلیاژه های مختلف اتصالات استیل

این اتصالات معمولا در دو آلیاژ ۳۰۴و۳۱۶  وانواع دیگری از سوپر آلیاژها تولید و روانه بازار میشوند، وجود عنصر مولیبدن در آلیاژ۳۱۶باعث شده تا این استیل مقاومت بالایی در برابر مواد خورنده وکلراید پیدا کند این اتصالات درضخامت ومدل های مختلفی تولید میشوند که باتوجه به نیاز مشتری تغییر میکند،به دلیل اضافه شدن عنصر مولیبین در آلیاژ۳۱۶ قیمت آن از آلیاژ۳۰۴ بیشتر میباشد.

  •  کاربرد اتصالات استنلس استیل
  1. صنایع پتروشیمی،نفت وگاز،پالایشگاه
  2. سیستم های آبرسانی ومایعات
  3. ماشین آلات مواد غذایی وبسته بندی
  4. صنایع دارویی و آزمایشگاهی وتجهیزات پزشکی

 

اتصالات ضدزنگ
ماشین آلات صنایع غذایی،دارویی

 

  • قیمت اتصالات استیل

در این مجموعه کلیه اتصالات جوشی ودنده ای با مناسب ترین قیمت بازار ارائه میگردد،شما میتوانید جهت استعلام روزانه قیمت کلیه اتصالات با شماره هاس تماس فروشگاه تماس حاصل نمایید،ویا در شبکه های مجازی صفحه آرتا استیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نظر دهید

Phone icon
Call Now Button